Biznes, Finanse

Rzetelny wytwórca certyfikowanych teczek do archiwizacji papierów

Kieltech to cieszący się zaufaniem producent certyfikowanych pudeł do archiwizacji dokumentów. Firma posiada własną linię technologiczną do produkowania skoroszytów i pudeł. Nowocześnie wyposażony park maszyn to zapewnienie sprawnej realizacji zlecenia, abstrahując od liczby zamawianych opakowań. Główne obszary prosperowania podanej marki to: produkcja galanterii papierniczej oraz opakowań z papieru i z grubego materiału papierniczego, druk materiałów poligraficznych, nadruki na opakowaniach oraz produkcja opakowań bezkwasowych do długoterminowego archiwizowania dzieł sztuki.

Firma znana jest z produkowania opakowań do archiwizacji, ochraniających cenne zbiory w muzeach lub w czytelniach. Oferowane opakowania biurowe z tektury kielce wytwarzane są na podstawie sposobów sprawiających, iż w takich miejscach podane opakowania będą maksymalnie użyteczne. Zleceniodawcy mogą wykonane w sposób indywidualny opakowania zamówić już od jednej sztuki. Poszczególne produkty zrobione są z imponującej jakości materiałów, a każdy detal wyprodukowany jest ze sporą precyzją.

Pudła
z certyfikatem to specjalność podanej marki. Tego typu produkty archiwizacyjne spełniają rynkowe wymagania, jak i normy ISO. Przyznano im także atest potwierdzający że materiał nie oddziałuje negatywnie na materiały fotograficzne, które zabezpiecza. Dlatego w trakcie zamawiania opakowania kartonowe producent kielce klienci mają pewność, iż decydują się na wyroby odnośnie do jakich praktyczności nie ma najmniejszych zastrzeżeń. Dodatkowo asortyment Kieltech obejmuje: teczki oraz opakowania standardowe BASIC, aktówki i opakowania certyfikowane, skoroszyty i opakowania z nadrukiem ART, a także skoroszyty i opakowania z serii EASY WINGS przeznaczone dla licznych branż. Oferta przedstawiona jest na stronie www, a więc w czasie zamawiania konkretnych wyrobów zamawiający mają pewność, na co się decydować. Mało tego, jeżeli mają zapytania odnośnie do zamówionego kompletu, to swój wybór mogą skonsultować z obsługą sklepu. Kieltech to promowana firma, zaufany wytwórca, oferujący obszerny katalog branżowych wyrobów do archiwizacji dokumentów.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz