Edukacja

PROFIXIT: rzetelna naprawa konsol Xbox i Playstation

PROFIXIT gwarantuje profesjonalny serwis konsol Xbox i Playstation. Fani grania, posiadający któryś z tych modeli mają możliwość więc zgłaszać się do firmy, w celu naprawy. Nie muszą zamieszkiwać w Zielonej Górze, by skorzystać z tego świadczenia, co jest następnym ułatwieniem, bo wystarczy, iż wyślą przez kuriera albo paczkomatem własny sprzęt. Jeżeli chodzi o wymiana dysku xbox one to naprawiane są awarie we wszystkich modelach od producenta Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S i One Series X.

Często podejmowaną naprawą jest zmiana lasera, bo, gdy ciężko jest włączyć konsolę, bo kiedy popsuty jest laser, to konsola nie znajdzie płyty. W wielu przypadkach także, kiedy nawet gra się włączy, to może się zaciąć. Wymiana napędu Blue – Ray to następna ze zwykle realizowanych napraw. Jeżeli zleceniodawca nie potrafi włożyć płyty do napędu, to wówczas konieczna staje się naprawa napędu w całości. Kiedy w trakcie gry gracz spostrzeże barwne pasy na monitorze, to konieczny jest reballing połączenia pomiędzy płytą główną a kartą graficzną. W wypadku, gdy konsola chodzi za głośno, to informatycy często rekomendują czyszczenie a także wymianę past termoprzewodzących.

Oczywiście, zależnie od faktu, z czym skieruje się zleceniodawca, wykonywane również są innego rodzaju reparacje. Każde zamówienie traktowane jest na równi indywidualnie, jak i z priorytetem. Dotyczy to również świadczenia takiego jak naprawa playstation, czyli właściciele tych konsol również staną się zadowoleni, kiedy decydują się na skorzystanie z usług PROXIFIT. Serwis dotyczy różnych modeli konsoli od marki SONY. W pierwszej kolejności technicy nabierają pewności, czy nie wystarczy tylko dokładnie wyczyścić laptop. Kiedy natomiast wyjdzie na jaw, iż potrzebna jest większa naprawa, to też się jej podejmą. Klienci są informowani o diagnostyce oraz wycenie i dopiero na podstawie takich wiadomości decydują, czy chcą korzystać ze świadczeń podanej marki.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz