ARTYKUŁ SPONSOROWANY,Dom, Ogórd

Jakie są wady i zalety centralnych odkurzaczy

Właściciele prywatnych domów od pewnego czasu dostali nowe rozwiązanie w zakresie utrzymania wnętrza w czystości, jakim są odkurzacze centralne beam. Wprawdzie tego typu urządzenia od lat są znane, lecz do tej pory stosowane były powszechnie przede wszystkim w obiektach hotelowych. Ale wytwórcy dostrzegli rosnące zainteresowanie tym obszarem, i w sklepach pojawiły się wersje dostosowane do klienta indywidualnego.

Odkurzacze centralne zestawy działają na naprawdę prostych zasadach. W jednym miejscu montowana jest jednostka centralna, a od niej zostają rozprowadzone rury do wszystkich pomieszczeń w domu. Takie rury są montowane w ścianach lub stropach, przez co praktycznie ich nie widać. Na ich końcach umieszczone zostają specjalne wyloty, do jakich można wymiennie podłączyć roboczą końcówkę. Plusów tego rozwiązania naprawdę jest dużo. Przede wszystkim odkurzacze centralne vacuflo nie mają żadnych przewodów, jakie podczas odkurzania mogłyby się plątać i przeszkadzać. Problemów też nie ma z gniazdkami elektrycznymi, ponieważ długi na kilka metrów, elastyczny wąż pozwoli dotrzeć do każdego miejsca.

Odkurzacze centralne cyclovac są również znacznie wydajniejsze od standardowych. Przez to że posiadają kilka razy większą moc, to samo sprzątanie będzie znacznie szybsze i dokładniejsze. Jeśli do całości się dołoży zaawansowane zestawy filtrów, to takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze również przy alergikach. Nie można też zapominać o cichym działaniu, ponieważ odkurzacz taki praktycznie wcale nie męczy hałasem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz