Usługi zakładu Wecker obejmą iniekcje geotechniczne. Eksperci po sprawdzeniu wszystkiego w obiekcie, oceniają, jakie mają zostać zrobione podbicie posadzki, by wzmacnianie posadzek było wykonane jak najlepiej. Zrobione są otwory o małych średnicach, co wzmocni warstwę gruntu i pozwala go dłużej wyeksploatować. Materiał iniekcyjny wypełni wszystkie ubytki, co poprawia zdolność gruntu do przenoszenia obciążeń. W czasie każdej z iniekcji monitorowane są ruchy konstrukcji, co pozwoli oceniać jakie należy przeprowadzić czynności.

Jeżeli realizowane jest podbicie posadzki, trzeba prędko zadziałać, żeby poprawić współczynniki izolacyjne. To możliwe, ponieważ geopolimery są neutralne dla środowiska oraz uodpornione na wpływ wody. Jeśli wobec tego w Twoim budynku mieszkalnym osiądą fundamenty, możemy poradzić sobie z tym. Podwyższanie oraz stabilizowanie nie sprawiają nam najmniejszych problemów. Po podwyższeniu posadzki z konkretnego obiektu można będzie już skorzystać po kilku godzinach.

Prace iniekcyjne nie wpływają w sposób znaczący na funkcjonowanie budynku, jaki jest wzmocniony. Materiał do iniekcji jest po ostygnięciu kilkukrotnie lżejszy niż beton, co nie obciąży gruntu. Uzupełnione pustki przywracają nośność a także styczność gruntów z fundamentami. Geopolimery używane do poszczególnych prac są autorsko opracowanymi, wieloskładnikowymi polimerami, spełniającymi wysokie wymagania dla środowiska oraz dla bezpieczeństwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like