Zdrowie, Medycyna

Wyspecjalizowane leczenie z dyscypliny chirurgii stomatologicznej i implantologii

Wyspecjalizowane leczenie z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz implantologii proponuje ośrodek dentystyczny Den – Med. Naturalnie, umożliwione jest tutaj leczenie także w ramach https://www.stomatologiadenmed.pl/implanty-stomatologiczne/, które na tej samej zasadzie przebiega z utrzymaniem najwyższych standardów. Mający doświadczenie chirurg szczękowy wykonuje na równi standardowe, jak i w większym stopniu mające skomplikowany charakter zabiegi, uprzednio robiąc wnikliwą diagnostykę.

Chorzy w zakresie chirurgii szczękowej mogą zdecydować się na formy leczenia jakimi są: usunięcie zębów, usunięcie zęba mądrości albo usuwanie zatrzymanego elementu uzębienia. Z kolei, mający doświadczenie dentyści zajmujący się implantologią gwarantują pacjentom na stałe uzupełnianie brakujących elementów uzębienia, jakie stanie się bardzo dobre, tak samo pod względem zdrowotnym, jak i estetyki. Z uwagi na to, iż rekonstrukcje są maksymalnie podobne do zębów pierwotnych, pacjenci mają możliwość potem chwalić się w stu procentach komfortem podczas jedzenia, przeżuwania, jak i uśmiechu.

Przed terapią dentysta przeprowadzi szczegółową diagnozę, nabierając pewności, czy nie będzie jakichkolwiek barier. Postępowanie lecznicze z zakresu implantologii będzie obejmowało: implant pod koronę, koronę porcelanową na implancie, implant pod protezę, protezę specjalistyczną na implancie, sterowaną regenerację tkanek, wykształcenie nowej tkanki kostnej w dnie zatoki szczękowej, a także przeszczep tkanek miękkich pobrany z podniebienia i poszerzający dziąsło bądź CTG. Chorzy, jacy skierują się do zaprezentowanego gabinetu mają możliwość liczyć na zastosowanie nowatorskich rozwiązań protetycznych.

W rezultacie jest okazja na odbudowę takich zębów, które są w niekorzystnym stanie. Dużo osób decyduje się na implantologię w głównej mierze z uwagi na aspekty wizualne, lecz stomatolodzy wyczulają, że w głównej mierze jest to istotne rozpatrując rozdrabnianie i miażdżenie pokarmu. Protetyka dentystyczna pozwala na uzupełnianie braków w uzębieniu za pomocą uzupełnień trwale osadzonych w ustach albo uzupełnień wyjmowanych. Uzupełnienia stałe to korony oraz mosty, natomiast uzupełnienia ruchome to protezy osiadające, ruchome zrobione z metalu i oparte na koronach teleskopowych.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz