Strefa Skoków daje opcję wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w wielu lokalizacjach i panują tam przeróżne uwarunkowania. Cena uzależniona jest także od tego, jak i, w jakim dokładnie mieście i kiedy ma miejsce skok. Klienci mają możliwość również decydować się na różne opcje. Mogą na przykład zdecydować się na: wyłącznie skok, skok z filmem nakręconym przez pilota albo skok z filmem i fotografiami wykonanymi przez dodatkowego pilota.

Znaczy to, iż każdy może decydować się dokładnie na taką usługę, na jakiej zależy mu wyjątkowo. Każdy skok ze spadochronem wielkopolska to przygoda na mniej więcej dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach ekscytacji.

Wszyscy instruktorzy są odpowiednio wyszkoleni, czyli nie ma ryzyka, iż komuś miałoby się cokolwiek stać. Tandem pilot to wykwalifikowany instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad właściwym tokiem konkretnego lotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem posiada 2 czasze, główną i zapasową a także specjalnie zaprojektowany automat, jaki uruchomi czaszę zapasową na określonej wysokości w razie gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To też podwyższa bezpieczeństwo skoku tandemowego.

Aby zrobić skok w tandemie nie trzeba przechodzić żadnych szkoleń ani zrobić badań lekarskich. Są jedynie niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Należy również mieć więcej aniżeli 125 centymetrów i ważyć mniej aniżeli 110 kilogramów. Jeżeli spełni się te wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez kwestionariusz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like