Deska barlinecka jest najlepszej klasy podłogą złożoną z trzech warstw. Jest ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji powiązano łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest odporna na wszystkie odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia izolacje akustyczną oraz termiczną. Duża zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Wolno ją wykorzystywać w pokojach dziecinnych i sypialniach. Oprócz standardowej trzy warstwowej techniki, materiał posiada też siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a później akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony przez promienie UV. Wszystkie trzy warstwy tej posadzki są wykonane z drewna.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia klienta. Mamy prawo nawet zamówić panele podłogowe całkiem surowe i sami je oporządzić – sprawdź panele podłogowe Kalisz. Po paru latach użytkowania podłogę możemy rozebrać i poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować żeby znów zdobyć wysokiej klasy deskę barlinecką. Kiedy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas kilka znaczących wyborów. Po pierwsze powinniśmy wybrać klasę drzewa z jakiej podłoga będzie wykonana. Klasy bazowe to rustic, exclusive, natur, selekt oraz family. Kolejne rodzaje różnią się kontrastem, rozmiarem sęków i kolorystyką. Po pewnym czasie czeka nas wybór między deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like