W dwudziestym pierwszym wieku funkcję radia oraz telewizji rozpoczyna przejmować Internet. Jest to jedno z najprędzej kształtujących się mediów w minionych czasach. Dzieje się tak, w następstwie tego że przepływ wiadomości w nim jest najszybszy i dostęp do niego ma coraz więcej użytkowników. Kolejnym powodem, jaki wpływa na zwiększenie popularności sieci jest możliwość doboru, jakiego rodzaju informację pragniemy oglądać. W takim razie nie jesteśmy skazani na to, co nam zaproponują redaktorzy.

Mimo to w Internecie nie brakuje też reklam. Jest on bodajże nawet w większym stopniu spotęgowany przez wszechobecne reklamy niż jakiekolwiek poprzednie medium. Ewidentnie użytkownicy Internetu poradzili sobie z tym niesłychanie dobrze oraz najzwyczajniej w świecie nie widzą banerów reklamowych lub też najzwyczajniej w świecie potrafią nie zwracać na nie uwagi – więcej na www.uxux.pl. Informacje w Internecie są jednakże w największym stopniu wiarygodne bo są w stanie być weryfikowane przez większą grupę odbiorców.

Użytkownicy mogą wypowiadać się na każdy temat dodając komentarze do artykułów. Takiej możliwości nie dają nam gazety a telewizja i radio w ograniczonym stopniu. W obecnych czasach gdzie środki masowego przekazu rozwijają się niesłychanie przyzwoicie jesteśmy w stanie oznajmić, że jesteśmy społeczeństwem informacji. Im więcej wiadomości posiadamy w naszych głowach tym łatwiej jest nam się poruszać w społeczeństwie. Takie stwierdzenie będzie prawdą albowiem, kogo nie porusza to, co dzieje się w kraju i na świecie. Jest to temat wielu rozmów wśród ludzi napotykających się na spotkaniach towarzyskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like