Niekorzystne doznania po zażyciu substancji psychoaktywnej nie są w końcu zjawiskiem rzadkim, a więc nie jest czymś dziwnym, iż wiadomości w ich temacie pojawiają się na portalu. Każdy badtrip bezsprzecznie zostanie na dłużej przypominany przez osobę, która go doświadcza, a więc dobrze będzie w pierwszej kolejności zadbać o własny pełen komfort. Mimo tych złych podróży wiele osób w dalszym ciągu przyjmuje środki odurzające i opisują swoje doznania na różnych forach internetowych.

Pojawiły się również publikacje naukowe w tym temacie, wskazujące, iż bad tripy najczęściej mogą dzielić się na trzy kategorie: przeżycia negatywne, halucynacje oraz zaprzeczenie.

Standardowo podróże po spożyciu narkotyku są przyjemne, jednak bad tripy zdarzają się równie z taką samą częstotliwością. Nie można de facto ustalić, w jaki sposób konkretny środek halucynogenny może wpłynąć na daną osobę. Objawy po spożyciu środka mogą być przeróżne. W wersji łagodnej mogą to być przytłaczające myśli aż do wersji ciężkiej, kiedy to dojdzie do trudnych do pozbycia się urojeń, jakie mogą doprowadzać aż do wypadków albo zagrożenia życia.

Zła podróż jest spersonalizowanym przeżyciem i z tego powodu nie warto zażywać środków odurzających, a już bez wątpienia nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| będzie się w trudnym stanie. Opłaca się przełożyć to na inny termin. Odczucie takie może być rezultatem niewłaściwego set and setting, czyli niewłaściwego nastawienia o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like