Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg efektywnie wpływający odmładzająco na stan skóry. Tego typu zabieg przede wszystkim sprawia, że skóra jest zdrowa, przez co również wygląda na młodszą. Mikrodermabrazja diamentowa zalecana jest osobom mającym cerę mieszaną i tłustą, przy jakiej wydzielane jest sporo sebum. Następną cechą dodatnią mikrodermabrazji diamentowej jest to, że już parę zabiegów może usunąć blizny a także wyraźne przebarwienia. Warstwy naskórka w trakcie takiego zabiegu usunięte są przy pomocy urządzenia wyposażonego w specjalne głowice ścierające, jakie pokryto diamentem.

Od tego także pochodzi nazwa takiego zabiegu. Mikrodermabrazja diamentowa jako innowacyjna metoda odpowiada za oczyszczenie tkanki skórnej, pobudza jej odbudowanie się, jak i pomoże zmniejszyć przeróżne występujące na skórze problemy. Regularnie przeprowadzane zabiegi pozwalają pozbyć się drobnych zmarszczek, pobudzając fibroblasty do wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Zregenerowana tkanka skórna będzie również właściwie zabezpieczana przed pojawieniem się kolejnych uszkodzeń. Z zabiegu tego nie mogą natomiast korzystać osoby z aktywnym stanem zapalnym tkanki skórnej, nowotworami skórnymi, bądź uszkodzeniem ciągłości w tkance skórnej.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej jest bezpieczny i właśnie dzięki temu jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych zastosowanych celem odmładzania tkanki skórnej. Rezultaty po zrobionej mikrodermabrazji diamentowej widoczne są natychmiast. Mało tego, pomimo powierzchownego działania zabieg ten oddziałuje też na skórę właściwą.

Trzeba jedynie mieć na uwadze ogólne założenia po zakończonym zabiegu. W pierwszej kolejności, trzeba stosować tylko kosmetyki nawilżające. Po drugie, na około miesiąc po tego typu mikrodermabrazji należy opuścić wizyty w solarium. Przez siedemdziesiąt dwie godziny dobrze będzie również uniknąć wody chlorowanej oraz odwiedzin w saunie. Aby otrzymać idealne rezultaty poleca się sześć serii zabiegów mikrodermabrazji diamentowej: trzy razy w odstępie tygodniowym a także trzy razy co dwa tygodnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like