Księgowość prowadzona dla Organów Pożytku Publicznego w firmie rachunkowej Milion Dolarów to jedynie przykładowa usługa, z jakich w miejscu tym można korzystać. Prowadzenie rachunkowości dla Fundacji i Stowarzyszeń domaga się posiadania dużej wiedzy i właśnie z tego względu dużo osób wierzy tej specjalistce, ponieważ mają świadomość one, iż kierując się do niej mogą liczyć na solidne wsparcie.

Monika Czarnecka prowadząc biuro rachunkowe Radom i proponując dokładnie taką usługę, dużą uwagę zwraca na to, że najważniejsze jest utrzymanie stabilnego stanu zarówno pod kątem pieniężnym, ale też podatkowym. Ma one spore rozeznanie w zapisach prawa, z tego powodu każdorazowo ma pojęcie, co ma radzić interesantom. Kwestie finansów zostaną dopilnowane.

W dodatku osoby zarządzające fundacjami oraz stowarzyszeniami mogą oczekiwać na bezpieczeństwo przechowanych informacji, gdyż księgowa Radom korzysta z pewnych programów. Świadczenia, jakie dla OPP oferuje księgowość Radom to: poprowadzenie ksiąg rachunkowych w oparciu o ustawę o księgowości, rozliczanie przychodów i kosztów ze szczególnym uwzględnianiem kosztów działalności statutowej, wydzielenie kosztów działalności Zarządu, sprawdzanie kwestii finansowych przy podjętych projektach, opracowanie ksiąg rachunkowych i sporządzenie sprawozdań finansowych z uwzględnieniem wielkości danej fundacji, reprezentacja Organizacji Pożytku Publicznego przed organami podatkowymi, wprowadzanie przelewów do systemów bankowych, a także rozliczenie wyjazdów służbowych i działaczy społecznych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like