Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zapewnia rzetelne nastawienie do każdej ze spraw. Obszar świadczeń prawnych, z jakich można korzystać w jej biurze zawiera: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości oraz prawo pracy. Interesanci, którzy zamierzają szczegółowo dowiedzieć się, co jest dla nich udostępnione, mogą znaleźć znaczące wiadomości na witrynie internetowej. Absolwentka UJ w Krakowie jest też członkiem krakowskiej Izby Adwokackiej. Własną kancelarię prowadzi od przeszło dekady, co daje pewność interesantom, że abstrahując od tego, jak wyjątkowo skomplikowana jest ich sprawa, będzie można sobie z nią radzić. Ukierunkowana jest ona do wszystkich z stuprocentowym zaangażowaniem, zawsze dobierając stosowny przebieg zdarzeń prawa dla określonej sprawy.

Z uwagi na spore doświadczenie pracownicze, kierują się do niej zleceniodawcy z przeróżnymi kwestiami. Adwokat Tarnów zakończyła studia podyplomowe z obrębu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Prawa Francuskiego. Od kilku lat pracuje ona też jako prawnik dla biznesu w jednej z największych spółek z branży deweloperskiej w Krakowie, zajmując się problematyką obrotu obiektami oraz obsługą wspólnot mieszkaniowych. Z tego względu w zakresie takiej tematyki może ona także udzielać pomocy zleceniodawcom, którzy się do niej kierują. Jeżeli ktokolwiek będzie tego potrzebować, to oferowana jest także współpraca w języku angielskim.

Profesjonalna pomoc prawna jest realizowana przez cały czas postępowania w sądzie. Specjalistka dba o to, by klienci lepiej zrozumieli skomplikowane przepisy prawnicze, wobec czego systematycznie objaśnia zleceniodawcom w zrozumiałym języku, czego mogą oczekiwać. Ponadto prowadzi na prywatnej stronie bloga tematycznego, na którym na konkretnych z przykładów tłumaczy kwestie z licznych dyscyplin prawniczych. To jest w stanie przekonać interesantów, ukazując im, iż mają kontakt z osobą wartą zaufania.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like