Cechy rozpoznawcze wygodnych narożników produkowanych przez ALLMEBLO wyraźnie wskazują interesujących się zakupem konsumentom, że warto zdecydować się właśnie na te meble. Tego typu meble tapicerowane mogą różnić się także technologicznymi technikami wyprodukowania. Wypełnienie wewnątrz zrobione jest z użytecznych oraz trwałych materiałów. Wypełniacze można nad wyraz łatwo odkurzać, wyciągając z nich brudy. Podstawą mebli takich jak narożniki do spania są bloki na sprężynach i listwy z drewna, spełniające rolę materaca.

Kupujący mają możliwość samodzielnie wybierać wypełnienia z tworzyw takich jak: pianka utwardzana, formatka sprężynowa bonell, czy formatka piankowa wysokoelastyczna. Sofy narożne, pomimo że nie są klasycznymi łóżkami, pozwolą wysypiać się użytkownikom, co wynika właśnie bezpośrednio z ich projektu. Materiały obiciowe są przeróżne i jest ich rzeczywiście wiele oraz w licznych kolorach. Z tego powodu narożniki można bez kłopotu dostosować do każdego typu wnętrz.

Ergonomiczne rozmiary oraz spora ilość przestrzeni użytkowej to kolejne atuty, obok jakich nie można przejść bez reakcji, gdy szuka się jednocześnie mebla gustownego oraz praktycznego. Kanapy narożne perfekcyjnie sprawdzają się w nowocześnie zaprojektowanych, mniejszych mieszkaniach typu studio. Kształt literki L jednocześnie pozwoli wyznaczyć powierzchnię do odpoczynku i oddzielać ją od wszystkich pomieszczeń. Klienci ALLMEBLO ochoczo decydują się na przestronne modele z większą liczbą modułów. Szerokie podłokietniki oraz ukośne panele wyglądają nad wyraz modernistycznie.

Producent bardziej tradycyjne formy narożników proponuje zamieszczać w pokoju dziennym, a modele opływowe, bezpieczniejsze ze względu na konstrukcję, w pokojach dzieci i młodzieży. Katalog jest szeroki i zawiera elementy umeblowania w różnych rozmiarach i kolorach. To przykładowo: kanapy narożne do 200 centymetrów, narożniki do 230 cm, narożniki do 300 cm, narożniki w kształcie podkowy, czy narożniki w stylu skandynawskim.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Comments

  1. Nowoczesne i minimalistyczne sofy, meble do salonu, biur i sypialni to nasza specjalność. Jeśli chcesz mieć sofę w Twoim mieszkaniu wygodną, ładną i zarazem bardzo wygodną, sprawdź koniecznie ofertę na nowoczesne sofy modułowe sklep w naszym sklepie internetowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like