Usługi kadrowe, jakie proponuje biuro rachunkowe Milion Dolarów w Radomiu to dopełnienie usług rachunkowych, pozwalające właścicielom firm mieć gwarancję, iż ich firma zostanie przez księgowa Radom obsługiwana kompleksowo. W zakresie tych świadczeń można liczyć na: prowadzenie teczek z informacjami na temat podwładnych, prowadzenie teczek osób pracujących w ramach umów zleceń, przygotowanie list płac na bazie dostarczonych regularnie papierów, opracowanie papierów rozliczeniowych DRA dla ZUS, wyliczanie podatku dochodowego PT – 4, jak i nadzorowanie kontroli związanych stricte z kadrą.

Księgowa dba o to, aby niczego nie pomijać, a więc firma pod względem obsługiwania kadr jest poprowadzona na imponującym poziomie. Właściciel firmy ma wgląd do wszystkiego i ma świadomość, jak radzić sobie z kadrą. Dokumentacja poprowadzona jest każdorazowo zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Ekspertka zajmie się dodatkowo obliczeniem wynagrodzeń a także sporządzaniem papierów, jakich będą potrzebować pracownicy.

W zakresie jej kompetencji znajduje się również sporządzanie raportu oraz protokołów kadrowych. Jeżeli firma będzie mieć zaległości w prowadzonej dokumentacji kadrowo – płacowej to specjalistka zajmie się ich wyprowadzeniem. O tym, iż świadczenia zaliczane są do bezpiecznych można się upewnić, gdy sprawdzi się opinie zleceniodawców. Cenią oni na przykład konsultacje księgowe, odwołujące się do istotnego zagadnienia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like