Atuty, które przemawiają za tym, iż warto eventy biznesowe zorganizować w Mixbud są aż tak przekonywujące, że de facto dużo właścicieli firm decyduje się na ten obiekt. Hotel Biała Podlaska ma doskonale przystosowane zaplecze pod takim względem, oferując maksymalnie przystosowaną salę konferencyjną na trzydzieści pięć osób. Można więc w tym hotelu zorganizować kameralne spotkanie biznesowe lub prezentację ofertową. Mixbud jest monitorowany i posiada monitorowany parking, co poświadcza o najwyższych standardach a także o bezpieczeństwie.

Noclegi dla przyjezdnych są w pełni przystosowane, aby można było się w nich zrelaksować po dopełnieniu obowiązków zawodowych. Hotel Biała Podlaska z uwagi na usytuowanie są świetnie dostosowane do tego, by przyjąć gości także z Ukrainy, Białorusi oraz z Rosji. Na stronie hotelu można wyszukać wiadomości na temat atrakcyjnych miejsc, znajdujących się w Białej Podlaskiej a także o tym, gdzie umiejscowione są godne rekomendacji lokale gastronomiczne. To pozwoli przedsiębiorcom ciekawie oraz z pełną satysfakcją spędzić czas wolny. Zasady korzystania z obiektu oraz wiadomości w temacie rezerwowania miejsc opublikowane są również na witrynie. Noclegi i całą wizytę można rezerwować internetowo lub dzwoniąc.

System rezerwacyjny jest bezproblemowy w obsłudze. Warto także sprawdzać newsy na temat tego, co ma miejsce w hotelu. Pracownicy obiektu ciągle pozostają w kontakcie z klientami. Z właścicielem można ustalać, jak mają być zrealizowane usługi oraz czego można się spodziewać. Można również na bazie spersonalizowanych oczekiwań wyznaczyć, jakie ma być wyposażenie auli konferencyjnej lub jak ma wyglądać menu. Pokoje można oglądać na witrynie. Sporym walorem pozostaje to, że Stali klienci mają możliwość liczyć na ofertę specjalną, aktualizowaną co miesiąc.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like