Półki magazynowe wyprodukowane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to produkty funkcjonalne, zaliczające się do bezpiecznych oraz dobrze prezentujące się. W takim razie, spełnią poszczególne oczekiwania, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Kupujący mają okazję poza nimi zaopatrywać się także w innego rodzaju wyroby, a więc są w stanie zagospodarować w całości przestrzeń magazynową. Są to wyroby w działach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Kiedy chodzi o półki, to nabywcy mogą wybierać: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich uniwersalne użycie. Przewóz towaru na paletach jest bazą w wielu dyscyplinach, dlatego obiekty magazynowe powinny być do tego przystosowane. Regały paletowe są przetestowanym rozwiązaniem, zapewniającym bezzwłoczny rozładunek. Są one skonstruowane w taki sposób, że mają odporność na uderzenia wózków widłowych w tłocznych obiektach magazynowych.

Zapewniają one również mobilność przy większych obciążeniach. Składowa konstrukcja tego typu półek sprawia, że można je bez przeszkód naprawiać, kiedy dla przykładu uderzy o nie wózek widłowy. Kolejną propozycją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, a więc główny typ regału, przeznaczony do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz również w punktach sprzedaży i w biurach. Półki na których może pomieścić się asortyment do siedmiuset kilogramów są łatwo dostępne, a więc bez przeszkód wykonywana jest praca w konkretnym miejscu, w jakim taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych wytwórca również zatroszczył się o mającą modułowy charakter konstrukcję, czyli dopasowanie regałów do swoich wymagań nie będzie czymś skomplikowanym, na podobnej zasadzie jak i jego przyszłościowa rozbudowa. Poza produktami takimi jak regały magazynowe udostępnione są również regały dłużycowe, umożliwiające maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej w przypadku złożenia na jej terenie wyrobów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy ten regał jest solidny.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like