promocja do końca grudnia
za Cały przejazd jedyne 69 zł

kurs TAXI na lotnisko 69 zł
Warszawa Lotnisko Modlin
kurs TAXI z lotniska 69 zł
Lotnisko Modlin Warszawa
kurs Taxi międzymiastowe 249 zł
Łódź Lotnisko Chopina (Okęcie)
kurs Taxi międzymiastowe 249 zł
Lotnisko Chopina (Okęcie) Łódź
kurs Taxi międzymiastowe 279 zł
Łódź Lotnisko Modlin
kurs Taxi międzymiastowe 279 zł
Lotnisko Modlin Łódź
Przejazd licencjonowaną taksówką.
Poczuj się jak VIP!
Do każdego kursu napój
GRATIS!

Zarezerwuj taxi » 

Tel. +48 531 531 020

Negocjuj cenę

REGULAMIN

 1. Cena 69 zł dotyczy przejazdu z Warszawy na lotnisko Modlin i z lotniska Modlin do Warszawy. W cenie 69 zł odbieramy /dowozimy klienta z /pod dowolny adres na terenie Warszawy pod same drzwi do domu klienta. 
 2. Cena 69 zł dotyczy przejazdu z punktu A do B gdzie punkt (A to np. dom klienta) a punkt (B to lotnisko Modlin). Każdy dodatkowy adres (odbiór/dowiezienie kolejnych klientów pod inne adresy) jest dodatkowo płatny 25 zł, czyli każdy kolejny adres np. punkt C, D, E itp. jest dodatkowo płatny 25 zł za każdy punkt.
 3. Przy nasilonej liczbie zleceń mogą być sytuacje, gdzie po drodze będą odbierani dodatkowi klienci, a cena 69 złotych dotyczy odbioru jednej grupy osób spod jednego adresu. Czyli każda grupa klientów (każdy adres odbioru) np. Grupa (A - 3 osoby z Mokotowa cena 69 zł) + (grupa B - 4 osoby z Centrum 69 zł). Każda grupa klientów płaci za siebie cenę 69 zł, takie kursy łączone odbywają się tylko i wyłącznie vanem 9-osobowym i należą do rzadkości i są wykonywane tylko wtedy, gdy jest duża liczba zleceń o tej samej porze.
 4. Za kursy nocne od godziny 22:00 do 6:00 rano w dni robocze jest dopłata - 20 zł do rachunku, czyli do kwoty 69 zł.
 5. Za kursy w godzinach szczytu od 6:00 do 12:00 i od 15:00 do 22:00 w dni robocze jest dopłata - 20 zł do rachunku, czyli do kwoty 69 zł.
 6. Za kursy w soboty jest dopłata weekendowa - 20 zł do rachunku, czyli do kwoty 69 zł.
 7. Za kursy w niedziele (poza świętami) jest dopłata - 20 zł do rachunku, czyli do kwoty 69 zł.
 8. Za kursy w dni świąteczne jest dopłata - 40 zł do rachunku, czyli do kwoty 69 zł.
 9. Uwaga! Dopłaty z punktów od 4 do 8 nie występują jednocześnie. Może obowiązywać wyłącznie jedna z wymienionych dopłat.
 10. Transfer między lotniskiem Chopina a lotniskiem Modlin jest w jednej stałej cenie 119 zł. Cena 119 zł dotyczy również dzielnic Warszawy, takich jak Ursynów i Kabaty

Cennik usług dodatkowych

* 10 zł dopłata za fotelik samochodowy dla dziecka
* 20 zł dopłata za godziny nocne, od godziny 22:00 do 6:00 w dni robocze
* 20 zł dopłata za godziny szczytu ( korki drogowe) od godziny 6:00 do 12:00 i od godziny 15:00 do 22:00 w dni robocze
* 10 zł dopłata za usługę monitorowania lotu. Usługa ta gwarantuje niezmienność ceny w przypadku, gdy będą opóźnienia w lądowaniu. Klient z powodu opóźnień samolotu lub pociągu nie ponosi dodatkowych opłat związanych z czasem oczekiwania kierowcy na Klienta. Jeżeli doszłoby do sytuacji, że samolot spóźni się np. godzinę Klient nie ponosi dodatkowych opłat za czas oczekiwania kierowcy. Jest to jednorazowa opłata 10 zł, dzięki której jest zabezpieczona niezmienność ceny niezależnie od czasu oczekiwania na klienta.
* 1zł/min Postój kierowcy powyżej 10 minut od ustalonego czasu przez klienta jest dodatkowo płatny 1 zł/ min. Zalecamy przy składaniu rezerwacji wziąć pod uwagę czas, który trzeba poświęcić na odbiór bagażu i odprawę paszportową. Przy czym, zdajemy sobie sprawę, że samoloty mają czasami opóźnienia w lądowaniu, dlatego wyszliśmy na przeciw takim sytuacjom i proponujemy usługę monitorowania lotu, dzięki której klient nie ponosi kosztów związanych z czasem oczekiwania kierowcy. Usługa ta jest jednorazowo płatna 10 zł i zabezpiecza klienta przed naliczaniem czasu za postój kierowcy związany z opóźnieniem samolotu.
* 30 zł dopłata za odbiór klienta spoza terenu Warszawy, tak zwana druga strefa. Cena 30 zł dotyczy odbioru klienta do 10 kilometrów od granic Warszawy np. ( Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Ząbki itp), każdy następny kilometr poza terenem Warszawy powyżej 10 km jest płatny 3 zł/km.
* 30 zł dopłata za odbiór klienta z terminala z kartką z nazwiskiem klienta. Zakres usługi odbywa się w ten sposób, że kierowca zostawia samochód na parkingu, co wiąże się z opłaceniem biletu parkingowego. Kierowca idzie na halę przylotów po klienta z kartką, na której jest napisane imię i nazwisko klienta. Kierowca odbiera klienta z hali przylotów osobiście. W cenie 30 zł jest już wliczona cena za bilet parkingowy na lotnisku.
* 25 zł dodatkowy adres odbioru klienta w przypadku, gdy odbieramy jedną grupę klientów, ale z kilkoma punktami ( adresami) w Warszawie, np grupa trzech osób (znajomych) z czego jedna osoba do odbioru z Mokotowa a 2 osoby z centrum.
* 20 zł dopłata weekendowa za kursy w soboty. Nie ma dodatkowych opłat za godziny nocne i godziny szczytu.
* 20 zł dopłata za kursy w niedziele, poza okresem świąt. Nie ma dodatkowych opłat za godziny nocne i godziny szczytu.
* 40 zł dopłata za kursy w dni świąteczne (wszystkie święta wolne od pracy, czyli tak zwane dni z czerwoną kartką). Nie ma dodatkowych opłat za godziny nocne i godziny szczytu.

 

 
 • Dodatkowe uwagi

        

* Pola obowiązkowe do wypełnienia.