kurs TAXI na lotnisko 79 zł
Warszawa Lotnisko Modlin
kurs TAXI z lotniska 79 zł
Lotnisko Modlin Warszawa
kurs Taxi międzymiastowe 249 zł
Łódź Lotnisko Chopina (Okęcie)
kurs Taxi międzymiastowe 249 zł
Lotnisko Chopina (Okęcie) Łódź
kurs Taxi międzymiastowe 279 zł
Łódź Lotnisko Modlin
kurs Taxi międzymiastowe 279 zł
Lotnisko Modlin Łódź
Przejazd licencjonowaną taksówką.
Poczuj się jak VIP!
Do każdego kursu napój
GRATIS!

Zarezerwuj taxi » 

Tel. +48 531 531 020

Negocjuj cenę

REGULAMIN

  1. Cena 79 zł dotyczy przejazdu z Warszawy na lotnisko Modlin i z lotniska Modlin do Warszawy. W cenie 79 zł odbieramy/ dowozimy klienta z dowolnego miejsca na terenie Warszawy z pod domu klienta i dowozimy na lotnisko Modlin niezależnie od pory dnia, cena jest niezmienna.
  2. Za kursy nocne od godziny 22:00 do 6:00 rano jest dopłata - 10 zł do rachunku, czyli do kwoty 79 zł.
  3. Za kursy w godzinach szczytu od 6:00 do 10:00 i od 15:00 do 19:00 jest dopłata - 10 zł do rachunku, czyli do kwoty 79 zł.
  4. Cena 79 zł dotyczy przejazdu z punktu A do B gdzie punkt ( A to np. dom klienta) a punkt (B to lotnisko Modlin). Każdy dodatkowy adres ( odbiór/dowiezienie kolejnych klientów pod inne adresy) jest dodatkowo płatny 25 zł, czyli każdy kolejny adres np. punkt C, D, E itp. jest dodatkowo płatny 25 zł za każdy punkt.
  5. Postój taksówki powyżej 10 minut od ustalonego czasu przez klienta jest dodatkowo płatny 1 zł/ min. Przy czym zdajemy sobie sprawę że samoloty mają opóźnienia w lądowaniu i w takich przypadkach 10 minut jest liczone od faktycznego wylądowaniu samolotu na lotnisku - sprawdzane na podstawie tablicy na stronie internetowej lotniska i w takich przypadkach nie jest doliczana dodatkowa opłata za postój samochodu względem opóźnienia samolotu. Dlatego przy składaniu rezerwacji klient jest zobowiązany podać numer lotu samolotu by można było precyzyjnie określić faktyczny czas lądowania samolotu.
  6. Przy nasilonej liczbie zleceń mogą być sytuacje, gdzie po drodze będą odbierani dodatkowi klienci, a cena 79 złoty pozostaje niezmienna. Czyli każda grupa klientów ( każdy adres odbioru) np. Grupa (A - 3 osoby z Mokotowa cena 79 zł) + (grupa B - 4 osoby z Centrum 79 zł). Każda grupa klientów płaci za siebie stałą cenę 79 zł, takie kursy łączone odbywają się tylko i wyłącznie vanem 9 osobowym i należą do rzadkości i są wykonywane tylko wtedy, gdy jest duża liczba zleceń o tej samej porze.
 
  • Dodatkowe uwagi

          

* Pola obowiązkowe do wypełnienia.